/Zakopane Zimowisko Dzień 1

Zakopane Zimowisko Dzień 1

W sobotę, 10.02. O 8 rano przyjechaliśmy do Zakopanego. Po nocy spędzonej w autobusie potrzebny był poranny rozruch, dlatego poszliśmy na krótką wycieczkę na Krupówki. Następnie dostaliśmy klucze i mogliśmy zakwaterowac się w pokojach. Po obiedzie kadra zorganizowała wieczór gier integracyjnych, po czym udaliśmy się do łóżek, aby mieć siłę na szaleństwa na stoku dnia kolejnego.

W niedzielę, tuż po śniadaniu pojechaliśmy na stok Koziniec Czarna Góra. Po wypożyczeniu sprzętu i kupieniu karnetów instruktorzy – Pan Tomek od nart oraz Pani Karolina od snowboardu zrobili rozgrzewkę i rozpoczęli zajęcia w grupach. Jeździło się pięknie, było cieplutko, pogoda dopisała. Wszystkim się bardzo podobało.

Grupa naszych luzakow poszła z Panią Anią na wycieczkę do Zakopanego na zwiedzanie muzeum. Bardzo im się podobało.

Po obiedzie Pan Tomek zrobił wstępne zajęcia dla grupy naszych survivalowców. Rozmawiali o filozofii przetrwania oraz podstawowym sprzęcie. Chętni poszli do sklepu, zatrzymując się przy zasniezonym placu zabaw, gdzie bawili się jak dzieci i zrobili porządną bitwę na śnieżki! Graliśmy również w różnego rodzaju gry integracyjne i planszowe, a potem zrobiliśmy wieczór filmowy oglądając francuską komedię, która się wszystkim bardzo podobała.