/CAMP WIELE, dzień 5, turnus IV

CAMP WIELE, dzień 5, turnus IV

Kolejny, bardzo słoneczny dzień rozpoczęliśmy zajęciami w grupach z wychowawcami. Było plażowanie, kąpiel słoneczna i w wodzie. Grupa 6xMax za punkt honoru wzięła sobie na cel P. Bartosza i kilkakrotnie wrzucała go do wody. WODNIACY z P. Maciejem doskonalili style pływania rekreacyjnego, a grupa MIXER oprócz kąpieli bawiła się w najlepsze na plaży. Grupa PAINTBALL stoczyła kolejne bitwy paintballowe w lesie. Później dołączyli do niej obozowicze, którzy mieli tam zajęcia fakultatywnie. Grupa SPŁAWIKI odpoczywała po wczorajszym nocnym wędkowaniu.

Po południu grupa 6xMAX wyruszyła do Wiela na lody. Grupie towarzyszył P. Bartosz oraz niestrudzony P. Kierownik. WODNIACY zaliczyli intensywny kurs ABC ŻEGLARSTWA, który zakończył się efektownym rejsem po Jeziorze Wielewskim. Grupa SPŁAWIK łowiła ryby, a grupa PAINTBALL wykorzystała czas na kąpiel w jeziorze.

Wieczorem cały obóz spotkał się na plaży nad jeziorem, gdzie odbył się aktywny program SPORT NA WESOŁO NA PIASKU. Cztery konkurencje sportowo-zabawowe dostarczyły wszystkim uczestnikom wiele radości, emocji i adrenaliny.

I tak oto jesteśmy na półmetku najfajniejszego obozu CAMP WIELE 2018, turnus IV.