/Dźwirzyno Dzień 4

Dźwirzyno Dzień 4

 

Witajcie!

Kolejny  dzień wakacyjnej przygody za nami . Od rana przywitał nas Asterix  i nakazał wykonać  12 zadań, które czyhają na takich śmiałków jak my. Skoki w workach czy siłowanie się z innymi sprawnościowymi  poleceniami sprawiło nam prawdziwą frajdę.

Po obiedzie czekały na nas eksperymenty, czyli spotkanie z Einstain i fizyką na wesoło. Na naszych twarzach pojawiło się niedowierzanie i podziw –  będzie czym się pochwalić po powrocie.

Wieczorem postanowiliśmy się wyciszyć i pobudzić wyobraźnie manualną – lepienie z gliny zastąpiono równie plastyczna masą solna i już po pół godziny pojawiły się pierwsze cudeńka, które zostawimy w ramach prezentów dla naszych bliskich.

Obóz natomiast z samego rana wyruszył na wycieczkę do Świnoujścia. Przeprawa promem wraz z pojazdami , hmm… statek, a jednak nie statek J. W Świnoujściu  zwiedziliśmy Ford Gerarda – Muzeum Obrony Wybrzeża , poznaliśmy  prawdziwych dowódców, którzy – tak jak w wojsku – próbowali  poddać nas musztrze. Wielu dobrze się bawiło, jednak niektórym wojskowe klimaty nie przypadły do gustu. Później w Wolińskim Parku Narodowym czekały na nas dzikie zwierzęta, które jak gbyby nigdy nic pasły się w specjalnie przygotowanych zagrodach.

Wieczorem wyjście na miasto, a później… szalona dyskoteka na plaży dla obozowiczów!

Pozdrawiamy.