Zakopane Zimowisko Dzień 1

W sobotę, 13.01. przyjechaliśmy do Zakopanego w godzinach wieczornym. Po zakwaterowaniu i zjedzeniu kolacji, podzieliliśmy się na grupy i odczytaliśmy regulaminy kolonii. Potem poszliśmy grzecznie spać, żeby mieć siłę na szaleństwa na stoku kolejnego dnia 🙂
W niedzielę rano grupa 26 naszych narciarzy i snowboardzistów o godzinie 9.30 wyruszyła na stok Koziniec Czarna Góra. Instruktorzy przeprowadzili porządną rozgrzewkę, po czym zaczęliśmy jazdę. Najlepsi narciarze oraz snowboardziści wyjechali z Panem Michałem na największą górę, natomiast początkujący uczyli się podstaw i doskonalili swoje techniki jazdy pod okiem Pani Grażyny oraz Pani Karoliny. Po dwóch godzinach jazdy zrobiliśmy przerwę, podczas której zjedliśmy przygotowany posiłek. Po przerwie mieliśmy jeszcze godzinę na stoku.
Wróciliśmy na obiad, a potem poszliśmy na wycieczkę na Krupówki.
Grupa naszych luzaków poszła rano z Panią Danusią na wycieczkę na Krupówki. Wrócili na obiad, po czym poszli jeszcze raz do Zakopanego. Tam grali w grę miejską, gdzie musieli wykonywać zadania, takie jak znalezienie pewnych miejsc w terenie, czy budowę igloo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *