/Zakopane Zimowisko Dzień 7

Zakopane Zimowisko Dzień 7

W ostatni dzień – sobotę, po raz pierwszy zobaczyliśmy słońce w Zakopanem. Było cieplutko, przyjemnie, a widoki były przepiękne. Poszliśmy z Anią i Karoliną na wycieczkę do Zakopanego. Chcieliśmy wyjechać na Gubałówke, jednak zbyt wiele turystów miało ten sam plan, a że nie warto było stać w kolejce kilka godzin – zmieniliśmy plany i przeszliśmy się na spacer po Krupówkach. Wszyscy kupili pamiatki i oscypki, które chcieli przywieźć do domu. Potem wróciliśmy na ostatni obiad.

Po obiedzie odbyło się uroczyste podsumowanie obozu. Narciarze i snowboardzisci zostali nagrodzeni medalami i certyfikatami. Wszyscy uczestnicy dostali pamiątkowe koszulki i inne gadżety. Odbyły się również ostatnie wspólne zabawy.

Obóz przebiegł bez żadnych problemów. Wszyscy byli grzeczni i zmotywowani do pracy, treningów i zabaw. Gratulujemy wszystkim rodzicom takich cudownych dzieci! 😉

Wyjechaliśmy do domu! Mamy nadzieję, że na Zakopiance nie będzie korków, podróż przebiegnie zgodnie z planem i wszyscy dotrzemy szczęśliwie do domów!

To już ostatni turnus tej zimy, dlatego żegnamy się. Do zobaczenia w przyszłym roku! 😉