/CAMP WIELE, dzień 4, turnus IV

CAMP WIELE, dzień 4, turnus IV

Od samego rana kolejny dzień naszego obozu obfitował w aktywne wyjścia i wydarzenia. Po śniadaniu grupa PAINTBALL razem z P.Kamilą ruszyła na quady, grupa WODNIAKI z P. Maciejem na zajęcia z nauki pływania i ratownictwa wodnego. SPŁAWIKI przygotowywali się do nocnego łowienia ryb, a grupa MIXER wraz z P. Basią wybrała się na plażę i wodną kąpiel. Grupa 6xMAX razem z P. Bartoszem i P. Kierownikiem Stachem tym razem poszła penetrować pobiski las w poszukiwaniu kaszubskich skarbów oraz doskonalenia umiejętności porszuania się po lesie.

Po obiedzie znakomita większość obozowiczów pojechała na spływ kajakowy rzeką Wdą. Nawet mało wprawni kajakarze poradzili sobie z pokonaniem malowniczej trasy wpływu. Pozostała część pod opieką P. Kamili i P. Basi oddawała się reklaksowi przy przepięknej pogodzie.

Wieczorem na boisku sportowym orlik drużuna wychowaców stoczyła piłkarski mecz z drużyną obozowiczów. Nie obyło się bez rzutów karnych. Celny gol dla wychowaców strzelił profesjonalnie P. Bartosz. Potem odbyło się jeszcze kilka meczów drużynowych i o dziwo młodsze drużyny pokonały starsze. Obozowy World Cup 2018 zaliczony na maxa!

Zmęczeni, ale radośni, pogodni i pełni wakacyjnej werwy zakończyliśmy dzień późnym wieczorem. Jakby tego było mało grupa SPŁAWIKI wybrała się jeszcze z instruktorem Kamilem na nocne wędkowanie…