/Julinek Dzień 4 Turnus 8

Julinek Dzień 4 Turnus 8

Dzień dobry,

Dzisiaj pierwsza grupa wybrała się na wycieczkę do Warszawy. Zwiedziliśmy między innymi planetarium w Centrum Nauki Kopernik, przejażdżka drugą linią metra była bardzo ciekawa i dojechaliśmy na Stadion Narodowy.  Mogliśmy zobaczyć miejsce, gdzie odbywają się tak ważne wydarzenia sportowe. To było mega!!
Kolejną atrakcją był wjazd na 30 piętro Pałacu Kultury i Nauki. Wychowawcy mówili, że jedziemy najszybszą windą w Polsce. Widoki były naprawdę super ale wszystkim nam zatkały się uszy, ponieważ byliśmy tak wysoko.
Po powrocie byliśmy bardzo zmęczeni, ale zabraliśmy się za szlifowanie naszych talentów aby jak najlepiej wypaść na wieczornym Talent Show.

Druga grupa cały dzień spędziła na terenie ośrodka. Jednak nie zabrakło atrakcji! Zaczęliśmy od mini golfa, gokartów i placu zabaw. Na placu zabaw skakaliśmy na wielkiej trampolinie, było bardzo śmiesznie. Po pysznym obiedzie poszliśmy na dmuchańce, czyli wielkie zjeżdżalnie. A wieczorem dołączyliśmy do drugiej grupy i pokazaliśmy nasze talenty.

Kolejny dzień za nami!

Do zobaczenia!