/POŻEGNANIE Z ROGOWCEM

POŻEGNANIE Z ROGOWCEM

Dziś pomimo zbliżającego się końca koloni było słonecznie i ekscytująco jak zawsze!

Rano, wszystkie grupy udały się na plażę, a Mixery miały chrzest kolonijny, nawet wychowawczynię udało się kolejny raz ochrzcić. Popołudniu, wszyscy udali się na przejażdżkę bryczką po terenie ośrodka i pobliskim lesie. Następnie, cała kolonia wybrała się do stajni, by podziękować instruktorkom za prace z młodzieżą. Na koniec dnia, zamiast kolacji zorganizowaliśmy grilla pożegnalnego. Odbyło się rozdanie nagród i dyplomów za: konkurs czystości, rzeźbę w piasku i grę terenową.

Drodzy Czytelnicy, Rodzice, Podopieczni,

w imieniu całej kadry dziękujemy za to, że mogliśmy spędzić ten czas z Państw dziećmi. Niektórzy przyjechali na wakacje do Rogowca po raz pierwszy, inni są stałymi bywalcami tego ośrodka. Pierwszego dnia na twarzach dzieci można było zauważyć niepewność i zakłopotanie. Po kilku dniach miny te zmieniły się w uśmiechy po tym jak się przyzwyczaiły.

Mamy nadzieję, że młodzież nauczyła się wielu rzeczy na kolonii, a przede wszystkim odrobiny samodzielności. Życzymy naszym podopiecznym wesołych wakacji i lekkiego powrotu do szkoły we wrześniu. Pozdrawiamy,

Pan Leszek, Pani Ela, Pani Hela, Pan Mateusz, Pan Maks i Pan Alek. ;-D