/Romanówka dzień 6

Romanówka dzień 6

Dzisiaj nasi uczestnicy wybrali się na wycieczkę fakultatywną do Owadolandii na zajęcia z entomologii. Mogły podziwiać niezwykłe okazy owadów, a niektóre z nich nawet dotykać. Ponadto było mnóstwo zabaw i gier tematycznych, które także przypadły uczestnikom do gustu. Owadolandia – to idealne miejsce do spędzania wolnego czasu z bliskimi.

Inni uczestnicy również miło spędzili czas. Dzieci były w ZOO u swoich ukochanych zwierzątek. Mogli do woli nacieszyć się na placu zabaw i trampolinie. A na koniec atrakcji przed popołudniowych mogły zjeść pyszne lody 🙂

Po obiedzie zgodnie z programem odbyły się zajęcia tematyczne. Jedna grupa była w ZOO na tak zwanej lekcji „ZOO od kuchni” czyli karmili zwierzęta. Tylko tym razem te dzikie i bardziej niebezpieczne. Natomiast później odbyły się zajęcia z akwarystyki. Dzieci nauczyły się jak założyć własne akwarium, na co zwrócić uwagę, jakie wybrać rybki oraz przede wszystkim jak o nie dbać.

Druga grupa miała zajęcia artystyczne. Tworzyli i komponowali prace. Ile głów, tyle pomysłów, dlatego każdy mógł wykazać się inwencją twórczą własną.

Wieczorem odbyło się karaoke:)