/Rogowiec Turnus 3 dzień 3.

Rogowiec Turnus 3 dzień 3.

Wioo Przygodo

Rano uczestniczki wybrały się na zajęcia z instruktorami jady konnej. Pan Paweł sprawdzał stan wiedzy dziewczynek w zakresie nazewnictwa poszczególnych elementów siodła. Miłośniczki koni zgodnie stwierdziły, że dziś jest najlepszy dzień na plażowanie. Zaraz po zajęciach i obiedzie spędziły czas nad jeziorem. Było wiele zabawy, aerobik w wodzie, pływanie i nurkowanie oraz opalanie. Wszystko pod czujnym okiem ratowników i wychowawców po zapoznaniu z zasadami bezpieczeństwa w czasie kąpieli. Na koniec dnia odbyło się wspólne ognisko z kiełbaskami i zabawami.

Wesoły Mixer

Wesoły Mixer znalazł dziś czas na plażowanie. Wbrew pozorom był to aktywny wypoczynek pod okiem ratowników i wychowawców. Dzieci zapoznały się z zasadami bezpieczeństwa podczas pobytu nad jeziorem. Oprócz pływania i nurkowania były również zabawy w wodzie i na piasku, budowanie zamków, wulkanów i innych budowli. Wszyscy zmęczeni, ale szczęśliwi zjedli kiełbaski ze wspólnego ogniska. Dzień uważamy za udany!

Hulajnogowy Camp

Hulajnogowy Camp miał dzisiaj dzień pełen wrażeń. Najważniejszym wydarzeniem dzisiejszego dnia był wyjazd na skatepark w Bełchatowie. Uczestnicy zapoznali się z zasadami bezpieczeństwa, a na hulajnogach dali z siebie wszystko. Również chłopcy mieli dziś ochotę spędzić czas nad jeziorem. Pływali, nurkowali, zakopywali się w piasku i grali w piłkę. Wspólne ognisko zakończyło trzeci dzień turnus.