/Sierockie, Ośrodek Anna Maria, dzień IV 7.08.2017

Sierockie, Ośrodek Anna Maria, dzień IV 7.08.2017

Nasze plany na dzień dzisiejszy to przede wszystkim wycieczka do Zakopanego. Mieliśmy okazję pospacerować po Krupówkach, degustować oscypki oraz kupić pamiątki. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyły się także inne regionalne atrakcje ( między innymi skocznie narciarskie).

Po obiedzie i chwili odpoczynku przyszedł czas na EKO konkurs. Kreatywność naszych kolonistów została poddana próbie wymyślenie haseł i sposobów na większe poszanowanie środowiska naturalnego oraz wykonania strojów z  różnych pro-ekologicznych materiałów.  Na głowach naszych milusińskich znalazły się zatem kartony, kwiaty..a z resztą zobaczcie sami! Najbardziej pomysłowe “kreacje” zostały nagrodzone nie tylko brawami.

Po kolacji przyszedł czas na kolejny konkurs piękności, tym razem w bardziej tradycyjnym stylu. Wybory Miss i Mistera naszych kolonii przyniosły sporo emocji i zabawy nie tylko uczestnikom ale także kadrze. Po wyłonieniu zwycięzców pierwsza para wraz ze wszystkimi bawiła się na naszej drugiej już wieczornej dyskotece.