/Rogowiec – Turnus IV – Dzień 3 i 4

Rogowiec – Turnus IV – Dzień 3 i 4

Dzień trzeci upłynął pod znakiem kolejnych zajęć programowych. Grupa Wioo Przygodo uczestniczyła w kolejnych zajęciach konnych, grupa Hulajnogowy Camp wzięła udział w grze terenowej oraz uczestniczyła w projekcji filmu tematycznego. Nerfy uczestniczyły w letniej grze terenowej oraz wspólnie opracowały regulamin zasad gry w nerfy.

Wieczór zakończyliśmy projekcją filmu ,,Kapitan Majtas”, który wyraźnie przypadł do gustu wszystkim kolonistom.

To już poniedziałek, pierwszy dzień nowego tygodnia i zarazem czwarty dzień naszych kolonii. Dzień na koloniach mija szybko. Grupa Mixer uczestniczyła w przygotowaniu prac plastycznych ponadto poznała nową piosenkę ,,Laleczka z saskiej porcelany”, grupa Wioo Przygodo pobierała kolejne lekcje jazdy konnej oraz wzięła udział w spacerze po Rogowcu i doskonaliła swoje umiejętności w siatkówce i koszykówce. Nerfy brały udział w leśnej grze terenowej oraz po południu rozegrały mecz piłki nożnej, grupa Hulajnogowy Camp wyjechała z rana do Bełchatowa do Parku na zajęcia tematyczne, zaś po południu brała udział w rozgrywkach sportowych.

Na koniec dnia odbyły się konkurencje sportowe takie jak sumo oraz skoki na skakance. Wszyscy uczestnicy zabawy dobrze się bawili 😉